Habza Finanse - kredyt inwestycyjny, pożyczka dla firm, spłata chwilówek ,...

02-019 Warszawa, Grójecka 1/3

22 428... 48 02więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.8

Aneta

Serdeczne podziękowania dla Pani Izabeli Szermanowicz za profesjonalizm oraz szybkie załatwienie mojej sprawy. Znalazłam się bardzo trudnej sytuacji, która wydawała się bez wyjścia. Dzięki Pani udało się i mnie wyjść z dołka. Pani Izo jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. Polecam Panią Izabelę Szermanowicz wszystkim , którzy potrzebują pomocy, aby stanąć na nogi w dosłownym tego słowa znaczeniu, pełny profesjonalizm i świetny kontakt.

1

6

6
Paula

Rewelacja! W przypadku gdzie nie ma już wyjścia z sytuacji warto się zgłosić!Pełen profesjonalizm, dyskrecja oraz rzetelność ze strony Pana Pawła i Pani Ewy.

1

6

6
Kancelaria Adwokacka

Pani Katarzyna Czarnecka Specjalista ds. kredytów hipotecznych od samego początku naszej współpracy wykazywała duże zaangażowanie przy realizacji powierzonego planu inwestycyjnego, który wymagał nie tylko analizy zdolności kredytowej, ale również znajomości mechanizmów rynku finansowego w tym możliwośc*** konsolidacji zaciągniętego zobowiązania. Na pewno gdy zajdzie taka potrzeba ponownie skorzystamy z tych usług w przyszłości...

1

6

6
Klaudia W

Chciałam podziękowa

1

6

6
Łukasz

Jarosław Welman ten Pan zdjął mi pętlę z szyji zaciskajacych się coraz bardziej chwilowek. Ten człowiek działa bardzo szybko i bardzo profesjonalnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję przywrócił mi Pan chęci życia. Serdecznie polecam współpracę z Panem Jarosławem profesjonalistą w swojej dziedzinie. Jeszcze raz dziękuję.

1

6

6
Krzysztof

Firma, która jako jedyna pomogła mi szukając wyjścia z sytuacji w jakiej się znalazłem. Gorąco polecam. Zaangażowanie i podejście do klienta budzi podziw i uznanie. Dziękuję szczególnie p. Izabeli Szermanowicz za wytrwałość i doprowadzenie - mimo wielu przeciwności - sprawy do końca. W tej firmie klient nie jest "złem koniecznym" ale człowiekiem szukającym pomocy. Polecam do korzystania z usług tej firmy

1

6

6

Zgłoś nadużycie

4

 

Kontakt

02-019 Warszawa,
Grójecka 1/3

22 428... 48 02więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.habza.com.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 15:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd