Habza Finanse - Konsolidacja Chwilówek, Kredyty bez zdolności

02-019 Warszawa, Grójecka 1/3

22 428... 30 05więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 5.8

Marcin

Bardzp polecam Panią Aleksandrę Mirończuk , oraz Pana Damiana Czerskiego. W pełni profesjonalni znajdą wyjście z każdej sytuacji :)

1

6

6
Marlena

Dziękuję za wydostanie mnie z trudnej sytuacji . Dziękuję Pani Izabeli Szermanowicz za profesjonalizm i Wielka pomoc !!! :-) Polecam w 100% Panią Izabelę wszystkim którzy tak jak ja potrzebowali pomocy Cudowna kobieta znająca się na rzeczy :-) pozdrawiam :-)

1

6

6
Zofia

Wspaniała firma ,która chce i pomaga.Pan Paweł Myśliński młody człowiek,profesjonalista zobaczył światełko w tunelu i pomógł,bo chciał i zrobił to wspaniale za co mu dziękuję i będę go polecać jak również firmę moim znajomym,jeśli będą tego potrzebować.Jescze raz serdecznie dziękuję.

1

6

6
Aneta

Serdeczne podziękowania dla Pani Izabeli Szermanowicz za profesjonalizm oraz szybkie załatwienie mojej sprawy. Znalazłam się bardzo trudnej sytuacji, która wydawała się bez wyjścia. Dzięki Pani udało się i mnie wyjść z dołka. Pani Izo jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. Polecam Panią Izabelę Szermanowicz wszystkim , którzy potrzebują pomocy, aby stanąć na nogi w dosłownym tego słowa znaczeniu, pełny profesjonalizm i świetny kontakt.

1

6

6
Paula

Rewelacja! W przypadku gdzie nie ma już wyjścia z sytuacji warto się zgłosić!Pełen profesjonalizm, dyskrecja oraz rzetelność ze strony Pana Pawła i Pani Ewy.

1

6

6
Kancelaria Adwokacka

Pani Katarzyna Czarnecka Specjalista ds. kredytów hipotecznych od samego początku naszej współpracy wykazywała duże zaangażowanie przy realizacji powierzonego planu inwestycyjnego, który wymagał nie tylko analizy zdolności kredytowej, ale również znajomości mechanizmów rynku finansowego w tym możliwośc*** konsolidacji zaciągniętego zobowiązania. Na pewno gdy zajdzie taka potrzeba ponownie skorzystamy z tych usług w przyszłości...

1

6

6

Zgłoś nadużycie

5

 

Kontakt

02-019 Warszawa,
Grójecka 1/3

22 428... 30 05więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:45

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd